KARNAWAŁ Z SKMA 2017 sobota 11 II
Artykuł dodany: 2017-01-27 07:31 przez SKMA Admin.
KARNAWAŁ Z SKMA 2017 sobota 11 II

Odrobina dobrej zabawy jeszcze nikogo nie zabiła! ;)

Zapraszamy serdecznie na zabawę karnawałową. W tym roku tematem przewodnim będzie "MAFIA" :) Tego wieczoru każdy może wczuć się w rolę ulubionego bohatera kina gangsterskiego (,,Ojciec chrzestny", ,,Chłopcy z ferajny", ,,Dawno temu w Ameryce", ,,Rodzina Soprano", ,,American Gangster"...).

Jak dołączyć do naszej wielkiej rodziny mafijnej? Niezbędnym atrybutem każdego gangstera jest: garnitur albo zwykły dres+łańcuch, kapelusz, szelki, elegnckie obuwie, wąsy (prawdziwe lub przyklejane :) ), ciemne okulary, sygnet a’la Godfather. Gangsterki noszą boa, długie czarne rękawiczki, perły, opaskę do włosów z piórkiem, błyszczące sukienki w stylu lat 20. i 30. lub długie suknie balowe (idealne na wyjście do kasyna :) )

Chcecie się z nami bawić?
Piszcie na: karnawalskma2017@gmail.com

Cena biletu:
- 15 zł - członkowie SKMA
- 25 zł - studenci
- 35 zł - absolwenci

Zapewniamy: świetną zabawę przy dobrej, tanecznej muzyce, zabawy integracyjne, ciepłe i zimne napoje (zabawa bezalkoholowa), słodycze, przekąski. I jak zwykle dużo dużo dużo pozytywnej energii :D

UWAGA! Naszą zabawę jak zwykle zaczniemy od Mszy Św. o godzinie 18.30 w kościele św. Anny.

W treści maila prosimy o podanie imion i nazwisk osób rezerwujących. W wiadomości zwrotnej prześlemy dane do przelewu. Wpis na listę uczestników dokonujemy po otrzymaniu wpłaty na konto.
Zapis i wpłatę należy dokonać najpóźniej do 9 lutego.